Novinky

Dokončení projektů a uzavření semestru

Dokončení projektů a uzavření semestru

by Náplava Pavel -
Number of replies: 0

Dobrý den studenti,

  body za dnešní prezentace a aktuální verze dokumentu Úvodní studie jsem právě zapsal na server Moodle. Zvažte si, zda budete chtít dokument ještě opravovat. Dále na Moodle najdete:

1) úkol pro odevzdání prezentace - sem prosím nahrajte vaše dnešní prezentace.

2) úkol pro odevzdání finální verze studie - sem nahrajete po vaší opravě nebo i bez opravy verzi, kterou považujete za finální a kterou již dále nebudete opravovat. Nahráním končí možnost na studii dále pokračovat

3) úkol pro odevzdání dalšího SA dokumentu - skupiny, které ještě na studii pracují a zatím svou práci nechtějí zakončit, tak v pondělí opět odevzdají SA dokument

4) úkol pro odevzdání finální verzi dokumentu SA - ta musí obsah rozdělení týmových bodů, vyhodnocení práce na projektu a konkrétnější připomínky k výuce. Odevzdáním tohoto dokumentu se uzavírá veškerá práce celé skupiny na projektu.

Ve zkouškovém následně vypíšu termín, kdy uzavřeme semestr zkouškou. Ve většině případů bez testu. Informace dostanete prostřednictvím Moodle a také se o zkoušce můžeme pobavit na poslední hodině příští týden. V případě nejasností mě nebo kolegu neváhejte kontaktovat. Děkuji.

Pavel Náplava